Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Trening EEG Biofedback

Poprawia koncentrację, szybkość myślenia i zapamiętywania, uczy relaksacji oraz wewnętrznego wyciszenia. W czasie treningu EEG uczysz się przechodzić neurofeedback-icon ze stanu stresu i rozdrażnienia do uspokojenia i wyciszenia.

 Zobacz więcej >>

Coaching

Czym dla mnie jest coaching? To podróż bez mapy. Nazywam to szukaniem siebie w sobie samym. To taka niezwykła wyprawa w poszukiwaniu tych kawałków własnej osobowości, dzięki którym zmieni się jakość życia.

Zapraszam na programy coachingowe oraz sesje indywidulane

BLOG - właśnie napisane

W tym miejscu chciałabym podzielić się swoimi przemyśleniami i refleksjami. Będę zaszczycona, jeżeli te zapiski zachęcą Państwa do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Zapraszam!

 

Zobacz ostatnio dodane wpisy >>

 skype

 

Zapraszam do zapoznania się z moimi publikacjami na łamach innych portali:

 

logo wellnessday web

 

 

- najnowsze publikacje >>

 

Zobacz publikację - Ja liderka >>

 

Witam, 

po wakacyjnym odpoczynku warto pomyśleć o wzmocnieniu swojej kondycji na kolejny sezon jesienno-zimowy. Pośród codziennego pośpiechu i zapominania o sobie, zatrzymaj się i tak po prostu przyjrzyj się sobie, swoim potrzebom i swoim marzeniom.

 

WRZESIEŃ                                        

 

II CUD W ZIELONEJ DOLINIE    10-13.09.2015 

 

Drugie wyjątkowe spotkanie z jogą, zdrową dietą i własną osobowością. WZMOCNIJ SWÓJ UMYSŁ I CIAŁO i zapisz się już dziś na wyjątkowy weekend w Zielonej Dolinie, w której dokona się Twój CUD!

Na warsztatach coachingowych, dzięki pracy z obrazem, metaforą i wizualizacją wzmocnisz swoją osobowość i dostrzeżesz nowe możliwości wzmocnienia swojej psychiki. 

Joga pozwoli złapać Tobie głębszy oddech, pozbyć się napięcia, uwolnić uwięzione w ciele emocje i wzmocnić organizm.

Pyszne naturalne jedzenie wspomoże pracę wątroby, oczyści organizm i wzmocni jego siły witalne. Kuchnia wegetariańska odkwasi po lecie organizm, ustabilizuje trawienie i wraz z ziołami dostarczy nowych energii, wzmocnić odporność na jesień i zimę.  

Zoabcz więcej >>> 

 

PAŹDZIERNIK

W przygotowaniu 3-dniowy intensywny warsztat coachingowy

MY POWER, MY FLOW, MY LIVE

rozwijający efektywność osobistą i wzmacniający poczucie własnej wartości.

 

 

Zapraszam do lektury książki mojego współautorstwa

JUŻ W SPRZEDAŻY. Więcej info TUTAJ

 

 coaching relacji z soba net2

 
 
SESJE COACHINGOWE I BIOFEEDBACK:
 Gdy nie chcesz wracać do przeszłości, a utknąłeś w teraźniejszości i nie wiesz jak się odnajdziesz w przyszłości, to zapraszam na indywidualne sesje coachingowe, w trakcie których odkryjesz takiego siebie, jakiego jeszcze nie poznałeś i motywację do działania, jakiej jeszcze miałeś...

 

Coaching

To metoda pobudzania drugiego człowieka do innego myślenia, poszerzania własnych perspektyw i angażowania się we własne życie używając nowych strategii lub udoskonalając stare. Stawiane pytania i praca z metaforą pozwala na głębszy wgląd we własne zasoby i eksplorację najważniejszych dziedzin własnego życia.
 
Każdego, kto chce dowiedzieć się więcej o coachingu i przekonać się, czy ta forma pracy nad sobą jest dla niego odpowiednia, zapraszam na bezpłatną 30 minutową sesję strategiczną.

 

 Neurocoaching

To połączenie metody EEG-Biofeedback oraz coachingu. W trakcie jednej sesji wykonywana jest praca nad danym tematem i dodatkowo utrwalana poprzez trening fal mózgowych. Ta metoda pozwala jeszcze dokładniej przyjrzeć się emocjom i napięciom mięśniowym, które towarzyszom procesowi. Proces coachingowy nastawiony jest na szukanie rozwiązań w oparciu o zasoby własne. Szukanie w sobie często jest bardzo stresujące, ponieważ poznajemy siebie od strony przekonań, stereotypów i nawyków. Przenoszenie odpowiedzialności za własne życie z otaczających nas ludzi i okoliczności na nas samych często jest ogromnym wyzwaniem, ponieważ nagle "zostajemy sami ze sobą", a tego się obawiamy, ponieważ wychowywano nas inaczej - nie tylko w domu, również w systemie. Wyciszanie umysłu w trakcie treningu Biofeedback pomaga rozpoznawać stres i uczy radzenia sobie z nim "na bieżąco".

EEG Biofeedback

EEG-Biofeedback to metoda, która pomaga w indywidualnym nauczaniu umiejętności samoregulacji tak, aby usprawnić funkcjonowanie danej osoby. Narzędzie to ma dwojakie zastosowanie:

- Pierwsze jest natury edukacyjnej i treningowej i proponowany jest przede wszystkim osobom które chcą zoptymalizować swoją sprawność w nauce, pracy, sporcie czy poprawić relacje interpersonalne. Najlepsze efekty treningu EEG-Biofeedback odczuwalne są po 10-15 sesjach, które optymalnie powinny odbywać się 2 razy w tygodniu. Usprawnianie pracy mózgu to tworzenie nowych połączeń synaptycznych. Aby wytworzyć nowe połączenia (1 synapsa powstaje ok. 1h), mózg potrzebuje systematycznej pracy w określonym czasie.

- Drugi kierunek ma charakter terapeutyczny, czyli wspomagający specjalistyczne leczenie zaburzeń chorobowych i emocjonalnych. Tu efekty treningu uzależnione są od stopnia zaburzeń i mogą być zauważalne po 30 czy nawet więcej sesjach.

NOWOŚĆ!   Neurofitness

Trening świadomości, czyli nowy wymiar radzenia sobie ze stresem, z emocjami, z niskim poczuciem wartości. Trening EEG Biofeedback w zakresie fal alfa i theta połączony z technikami oddechowymi i wizualizacjami. Celem treningów neurofetness jest osiągnięcie takiego stanu mózgu, aby utworzyć utrwalony odpowiedni wzorzec świadomego reagowania w sytuacjach codziennych i nabyć umiejętność świadomej koncentracji na sobie i świecie.

 

zapraszam serdecznie!

Małgorzata

Aktualności

Tu zawsze znajdziecie Państwo aktualne informacje na temat warsztatów, programów coachingowych i spotkań prowadzonych przeze mnie NA KOŁŁĄTAJA w Szczecinie

 

Zobacz  >>

Kontakt

Małgorzata Krawczak - coach, mówca 

tel: 501 355 062

Kołłątaja 23/1, Szczecin

 

Formularz kontaktowy >>