Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Trening EEG Biofedback

Poprawia koncentrację, szybkość myślenia i zapamiętywania, uczy relaksacji oraz wewnętrznego wyciszenia. W czasie treningu EEG uczysz się przechodzić neurofeedback-icon ze stanu stresu i rozdrażnienia do uspokojenia i wyciszenia.

 Zobacz więcej >>

Coaching

Czym dla mnie jest coaching? To podróż bez mapy. Nazywam to szukaniem siebie w sobie samym. To taka niezwykła wyprawa w poszukiwaniu tych kawałków własnej osobowości, dzięki którym zmieni się jakość życia.

Zapraszam na programy coachingowe oraz sesje indywidulane

BLOG - właśnie napisane

W tym miejscu chciałabym podzielić się swoimi przemyśleniami i refleksjami. Będę zaszczycona, jeżeli te zapiski zachęcą Państwa do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Zapraszam!

 

Zobacz ostatnio dodane wpisy >>

 skype

 

Zapraszam do zapoznania się z moimi publikacjami na łamach innych portali:

 

logo wellnessday web

 

 

- najnowsze publikacje >>

 

Zobacz publikację - Ja liderka >>

 

 Rozpoczęły się wakacje - czas słońca, odpoczynku i refleksji. Zapraszam na wyjątkowe spotkanie wakacyjne pt."Emocjonalny autoportret"


TY - najważniejsza inwestycja życiowa, na którą ogromny wpływ wywierają emocje, zarówno te własne, jak i cudze.
Co wiesz o sobie? Co wiesz o swoich emocjach? Jednak zanim odpowiesz, zatrzymaj się na chwile i poczuj to, co się w Tobie dzieje. Co odczuwasz, gdy mówisz o sobie?
Skup się na chwilę - to ważne. Jakie pojawiają się myśli? Jakie pojawiają się uczucia? 
Uczucia są zawsze spontaniczne, myśli zazwyczaj wyuczone. A zatem, co się z Tobą dzieje? Co odczuwasz? Co myślisz? 
W życiu nakładamy różne maski po to, aby się chronić przed otaczającym nas światem. Maski utrudniają nam połączenie z sobą samym i umniejszają naszą prawdziwą wrażliwość. Po co ludzie zakładają maski? Kim chcemy być? A kim nie chcemy być?
Zapraszam na warsztat odkrywania swojej emocjonalności, swojej autentyczności. Odkrywanie siebie ma dwa aspekty:
- należy podjąć ryzyko, aby odkryć, w czym jest się najlepszym;
- poznanie siebie to żadne ryzyko, tylko satysfakcja i rozwój.
A zatem wybierz jeden, zapisz się i przyjdź.

"Sukcesy osiągamy dzięki temu, czego nas nigdy nie uczono." - Coco Chanel

miejsce: ul. Kołłątaja 23/1
termin: 15 lipiec 2015 
czas: 17.00-21.00
inwestycja: 100,-zł/osoba
ilość miejsc ograniczona

zgłoszenia mailowo lub telefonicznie Zapraszam do lektury książki mojego współautorstwa

JUŻ W SPRZEDAŻY. Więcej info TUTAJ

 

 coaching relacji z soba net2

 
 
SESJE COACHINGOWE I BIOFEEDBACK:
 Gdy nie chcesz wracać do przeszłości, a utknąłeś w teraźniejszości i nie wiesz jak się odnajdziesz w przyszłości, to zapraszam na indywidualne sesje coachingowe, w trakcie których odkryjesz takiego siebie, jakiego jeszcze nie poznałeś i motywację do działania, jakiej jeszcze miałeś...

 

Coaching

To metoda pobudzania drugiego człowieka do innego myślenia, poszerzania własnych perspektyw i angażowania się we własne życie używając nowych strategii lub udoskonalając stare. Stawiane pytania i praca z metaforą pozwala na głębszy wgląd we własne zasoby i eksplorację najważniejszych dziedzin własnego życia.
 
Każdego, kto chce dowiedzieć się więcej o coachingu i przekonać się, czy ta forma pracy nad sobą jest dla niego odpowiednia, zapraszam na bezpłatną 30 minutową sesję strategiczną.

 

 Neurocoaching

To połączenie metody EEG-Biofeedback oraz coachingu. W trakcie jednej sesji wykonywana jest praca nad danym tematem i dodatkowo utrwalana poprzez trening fal mózgowych. Ta metoda pozwala jeszcze dokładniej przyjrzeć się emocjom i napięciom mięśniowym, które towarzyszom procesowi. Proces coachingowy nastawiony jest na szukanie rozwiązań w oparciu o zasoby własne. Szukanie w sobie często jest bardzo stresujące, ponieważ poznajemy siebie od strony przekonań, stereotypów i nawyków. Przenoszenie odpowiedzialności za własne życie z otaczających nas ludzi i okoliczności na nas samych często jest ogromnym wyzwaniem, ponieważ nagle "zostajemy sami ze sobą", a tego się obawiamy, ponieważ wychowywano nas inaczej - nie tylko w domu, również w systemie. Wyciszanie umysłu w trakcie treningu Biofeedback pomaga rozpoznawać stres i uczy radzenia sobie z nim "na bieżąco".

EEG Biofeedback

EEG-Biofeedback to metoda, która pomaga w indywidualnym nauczaniu umiejętności samoregulacji tak, aby usprawnić funkcjonowanie danej osoby. Narzędzie to ma dwojakie zastosowanie:

- Pierwsze jest natury edukacyjnej i treningowej i proponowany jest przede wszystkim osobom które chcą zoptymalizować swoją sprawność w nauce, pracy, sporcie czy poprawić relacje interpersonalne. Najlepsze efekty treningu EEG-Biofeedback odczuwalne są po 10-15 sesjach, które optymalnie powinny odbywać się 2 razy w tygodniu. Usprawnianie pracy mózgu to tworzenie nowych połączeń synaptycznych. Aby wytworzyć nowe połączenia (1 synapsa powstaje ok. 1h), mózg potrzebuje systematycznej pracy w określonym czasie.

- Drugi kierunek ma charakter terapeutyczny, czyli wspomagający specjalistyczne leczenie zaburzeń chorobowych i emocjonalnych. Tu efekty treningu uzależnione są od stopnia zaburzeń i mogą być zauważalne po 30 czy nawet więcej sesjach.

NOWOŚĆ!   Neurofitness

Trening świadomości, czyli nowy wymiar radzenia sobie ze stresem, z emocjami, z niskim poczuciem wartości. Trening EEG Biofeedback w zakresie fal alfa i theta połączony z technikami oddechowymi i wizualizacjami. Celem treningów neurofetness jest osiągnięcie takiego stanu mózgu, aby utworzyć utrwalony odpowiedni wzorzec świadomego reagowania w sytuacjach codziennych i nabyć umiejętność świadomej koncentracji na sobie i świecie.

 

zapraszam serdecznie!

Małgorzata

Aktualności

Tu zawsze znajdziecie Państwo aktualne informacje na temat warsztatów, programów coachingowych i spotkań prowadzonych przeze mnie NA KOŁŁĄTAJA w Szczecinie

 

Zobacz  >>

Kontakt

Małgorzata Krawczak - coach, mówca 

tel: 501 355 062

Kołłątaja 23/1, Szczecin

 

Formularz kontaktowy >>