Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Trening EEG Biofedback

Poprawia koncentrację, szybkość myślenia i zapamiętywania, uczy relaksacji oraz wewnętrznego wyciszenia. W czasie treningu EEG uczysz się przechodzić neurofeedback-icon ze stanu stresu i rozdrażnienia do uspokojenia i wyciszenia.

 Zobacz więcej >>

Coaching

Czym dla mnie jest coaching? To podróż bez mapy. Nazywam to szukaniem siebie w sobie samym. To taka niezwykła wyprawa w poszukiwaniu tych kawałków własnej osobowości, dzięki którym zmieni się jakość życia.

Zapraszam na programy coachingowe oraz sesje indywidulane

BLOG - właśnie napisane

W tym miejscu chciałabym podzielić się swoimi przemyśleniami i refleksjami. Będę zaszczycona, jeżeli te zapiski zachęcą Państwa do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Zapraszam!

 

Zobacz ostatnio dodane wpisy >>

 skype

 

Zapraszam do zapoznania się z moimi publikacjami na łamach innych portali:

 

logo wellnessday web

 

 

- najnowsze publikacje >>

 

Zobacz publikację - Ja liderka >>

  

 

PROPOZYCJE SPOTKAŃ COACHINGOWYCH:
 
 

11 marca, godz. 17.30 - "Wiosna, ach to Ty...". Wyjątkowy warsztat na temat własnych potrzeb. Czym jest potrzeba i czym różni się od fanaberii? życie wielu, wielu osób toczy się wokół zaspakajania cudzych potrzeb z minimalizacją czy nawet pominięciem własnych. To przez takie postępowanie w życie wkrada się frustracja, ponieważ pierwsi tłamszą w sobie zwoje potrzeby, gdyż wmawia się im, że to fanaberie; natomiast drudzy i tak są niezadowoleni, ponieważ nikt nie jest w stanie zaspokoić ich potrzeb tak, jak tego oczekują. A zatem może czas z tym skończyć i nauczyć się rozpoznawać, czym są właściwie potrzeby? Bo o ile doskonale rozpoznajemy obowiązki, fanaberie czy potrzeby fizjologiczne, to praktycznie nie umiemy nazwać, a co dopiero rozpoznać kluczowych potrzeb każdego człowieka. To niezaspakajanie tych potrzeb powoduje spadek jakości życia w sensie mentalnym, jak i konsumpcyjnym. Następuje też spadek radości życia. Wszystko dzielimy między obowiązki a fanaberie. Pielęgnujemy w sobie zniechęcenie, działamy pod coraz większą presją i z czasem doświadczamy tzw. wypalenia życiowego. To budzi wiele emocji, które stwarzają wiele nieporozumień. Ponieważ boimy się odtącenia lub wykluczenia, ukrywamy wiele swoich niedoskonałości, zamiast zająć się nimi. Bardziej boimy się tego, co wewnątrz, bo to jest mniej znane. To, co wewnątrz jest niewidoczne, może zaskoczyć. Jak przygotować się na zaskoczenie? Jak nauczyć się ufać sobie i swoim potrzebom? Trzeba się im przyjrzeć, poznać, zrozumieć i nauczyć się je zaspokajać. 

 

 
 
 
SESJE COACHINGOWE I BIOFEEDBACK:
 
 Gdy nie chcesz wracać do przeszłości, a utknąłeś w teraźniejszości i nie wiesz jak się odnajdziesz w przyszłości, to zapraszam na indywidualne sesje coachingowe, w trakcie których odkryjesz takiego siebie, jakiego jeszcze nie poznałeś i motywację do działania, jakiej jeszcze miałeś...

 

Coaching

 To metoda pobudzania drugiego człowieka do innego myślenia, poszerzania własnych perspektyw i angażowania się we własne życie używając nowych strategii lub udoskonalając stare. Stawiane pytania i praca z metaforą pozwala na głębszy wgląd we własne zasoby i eksplorację najważniejszych dziedzin własnego życia.
 
Każdego, kto chce dowiedzieć się więcej o coachingu i przekonać się, czy ta forma pracy nad sobą jest dla niego odpowiednia, zapraszam na bezpłatną 30 minutową sesję strategiczną.

 

 Neurocoaching

To połączenie metody EEG-Biofeedback oraz coachingu. W trakcie jednej sesji wykonywana jest praca nad danym tematem i dodatkowo utrwalana poprzez trening fal mózgowych. Ta metoda pozwala jeszcze dokładniej przyjrzeć się emocjom i napięciom mięśniowym, które towarzyszom procesowi. Proces coachingowy nastawiony jest na szukanie rozwiązań w oparciu o zasoby własne. Szukanie w sobie często jest bardzo stresujące, ponieważ poznajemy siebie od strony przekonań, stereotypów i nawyków. Przenoszenie odpowiedzialności za własne życie z otaczających nas ludzi i okoliczności na nas samych często jest ogromnym wyzwaniem, ponieważ nagle "zostajemy sami ze sobą", a tego się obawiamy, ponieważ wychowywano nas inaczej - nie tylko w domu, również w systemie. Wyciszanie umysłu w trakcie treningu Biofeedback pomaga rozpoznawać stres i uczy radzenia sobie z nim "na bieżąco".

 

EEG Biofeedback

EEG-Biofeedback to metoda, która pomaga w indywidualnym nauczaniu umiejętności samoregulacji tak, aby usprawnić funkcjonowanie danej osoby. Narzędzie to ma dwojakie zastosowanie:

- Pierwsze jest natury edukacyjnej i treningowej i proponowany jest przede wszystkim osobom które chcą zoptymalizować swoją sprawność w nauce, pracy, sporcie czy poprawić relacje interpersonalne. Najlepsze efekty treningu EEG-Biofeedback odczuwalne są po 10-15 sesjach, które optymalnie powinny odbywać się 2 razy w tygodniu. Usprawnianie pracy mózgu to tworzenie nowych połączeń synaptycznych. Aby wytworzyć nowe połączenia (1 synapsa powstaje ok. 1h), mózg potrzebuje systematycznej pracy w określonym czasie.

- Drugi kierunek ma charakter terapeutyczny, czyli wspomagający specjalistyczne leczenie zaburzeń chorobowych i emocjonalnych. Tu efekty treningu uzależnione są od stopnia zaburzeń i mogą być zauważalne po 30 czy nawet więcej sesjach.

 
 NOWOŚĆ!   Neurofitness

Trening świadomości, czyli nowy wymiar radzenia sobie ze stresem, z emocjami, z niskim poczuciem wartości. Trening EEG Biofeedback w zakresie fal alfa i theta połączony z technikami oddechowymi i wizualizacjami. Celem treningów neurofetness jest osiągnięcie takiego stanu mózgu, aby utworzyć utrwalony odpowiedni wzorzec świadomego reagowania w sytuacjach codziennych i nabyć umiejętność świadomej koncentracji na sobie i świecie.

 

 

 zapraszam serdecznie!

Małgorzata

 

Aktualności

Tu zawsze znajdziecie Państwo aktualne informacje na temat warsztatów, programów coachingowych i spotkań prowadzonych przeze mnie NA KOŁŁĄTAJA w Szczecinie

 

Zobacz  >>

Kontakt

Małgorzata Krawczak - coach, mówca 

tel: 501 355 062

Kołłątaja 23/1, Szczecin

 

Formularz kontaktowy >>